top of page

Provincie Antwerpen

Afdeling Scheldestad

Huysmans Jeanninne
Oxdonckstraat 69
1880 Kapelle-op-den-Bos

0477/67.94.93

Jeanninne.huysmans@icloud.com

https://wwscheldestad.wixsite.com/home

Samenkomst "De Schrans"

Molenveldlaan 4

2650 Edegem

2de woensdag van de maand om 20u

Afdeling Kempen

Leestmans Josee

Wampenberg 215

2370 Arendonk

014/67.80.94

0474/35.42.11

josee.leestmans@telenet.be

Samenkomst "De Ster"

Vrijheid 18

2370 Arendonk

1ste dinsdag van de maand om 14u

1ste woensdag van de maand om 20u op wisselende plaatsen

Provincie Limburg

Afdeling Niezo

Vandevoordt Ludo

De Tieckenstraat 42

3840 Borgloon

0475/63.23.51

wwniezo@gmail.com

http://www.wwniezo.be/

Samenkomst "De Kwint"

Heuvenstraat 9

3520 Zonhoven

2de zaterdag van de maand om 20u

Provincie Vlaams Brabant

Afdeling Leuven

Coucke Marc

Eeckelaarslaan 22

3010 Kessel-Lo

016/25.51.32
0485/54.04.61

marc_coucke@skynet.be

Samenkomst "Het Paviljoentje"

Diestsesteenweg 300

3010 Kessel-Lo

3de vrijdag van de maand om 15u

Afdeling Vilvoorde

Van Rensbergen Willy

A. De Boecklaan 7

1780 Wemmel

0486/67.71.83
vanrensbergen.w@outlook.com

Samenkomst "Brasserie 't Stroppeleke"

Roostveltlaan 95

1800 Vilvoorde

Elke laatste woensdag van de maand om 19u

Provincie Oost-Vlaanderen

Afdeling Vlaamse Ardennen

De Zutter Ghislain

Mellink 1

9681 Maarkedal

055/21.37.96
0478/61.06.69

chrisenghil@skynet.be

Samenkomst "Molenhuis"

Molenstraat 44

9700 Oudenaarde
3de vrijdag van de maand om 13u (niet in juli en augustus)

https://www.weduwenweduwnaarsvlaamseardennen.com

Afdeling Over-Eind

Bruno Vergauwen

De Cleenestraat 22

9100 Nieuwkerken-Waas

gsm: 0478/65.07.47

e-mail: over-eind@outlook.be

Samenkomst "Op wisselende plaatsen"

Elke 2 weken

www.over-eind.be

Afdeling Waasland

Braet Patricia

Bosstraat 73

9111 Belsele

0497/94.76.39

ww.waasland.vzw@gmail.com

www.ontmoeten.site/ww-waasland-vzw

Samenkomst "Op wisselende plaatsen"

Provincie West-Vlaanderen

Afdeling Houtland

Vanrespaille Ingrid

Morinnegoed 33

8500 Kortrijk

056/32.45.75
0468/27.01.87

ingridvanrespaille@gmail.com

Samenkomst "Op wisselende plaatsen"

Elk weekend

http://www.wwhoutland.be/

Afdeling Midwest

Joseph Krista

Merelstraat 4

8840 Oostnieuwkerke

0472/58.59.84

krista.joseph64@gmail.com

www.weduwenenweduwnaars-midwest.be
 

Samenkomst "Op wisselende plaatsen"

bottom of page